Register

User Registration
or Zrušit

Zlatá telefonní čísla - www.extracisla.cz

Jak nakoupíte

Průvodce nakupováním

 

1. Jak vybrat zlaté číslo

 

a) Podle telefonní předvolby v pravém menu.

b) Kliknutím na odkaz "zlatá čísla" , kde se Vám zobrazí kompletní nabídka, případně si zde ještě můžete vybrat čísla od nejnovějších , anebo si je můžete nechat seřadit numericky. Seznam je vždy aktuální, proto není potřeba  dotazovat se na aktuálnost čísel.

   

2. Jak objednat zlaté číslo

 

 a)  Emailem na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 b)  Telefonicky na čísle   797  979  979

 

3.  Platební podmínky

 

a) Platba v hotovosti při osobním předání SIM karty.

b) Bankovním převodem.

c) Složenkou z kterékoli poštovní pobočky v ČR (tímto způsobem trvá platba zhruba 3 dny).

d) Platba na dobírku není možná.

 

  4. Ceny

 

Jak si můžete přečíst v rubrice "o nás " jsme sdružení více osob, která prostřednictvím těchto stránek nabízí k prodeji inzerovaná čísla.  Všechny ceny jsou uváděny bez DPH. Při zakoupení telefonního čísla, jehož majitel je plátce DPH obdržíte od prodejce fakturu, kde k inzerované ceně bude připočítáno DPH dle příslušné zákonné sazby. U čísel jejichž majitel není plátcem DPH je inzerovaná cena konečná a v tomto případě obdržíte paragon.

 

5.  Způsob převzetí SIM karet

 

a) Osobně v Hranicích na Moravě. Hranice jsou na hlavním silničním tahu na Polsko, Slovensko, Ostravsko. Není problém kartu předát Vašim známým, anebo rodinným  příslušníkům.

b) Zasláním prostřednictvím České pošty a to za předpokladu, že je číslo + poštovné předem uhrazeno na bankovní účet.  Po připsání platby zasíláme SIM kartu neprodleně většinou v den připsání platby, případně následující pracovní den.

 

 

 

Vytvořil Jakub Svejda 2013 ©